Çankaya, Ankara

Tıbbi-Medikal Tercüme

Tıbbi-medikal tercüme;sağlık sektöründeki her türlü belgenin çevirisinin yapılması işlemidir.

Doktor raporları, reçeteler, teşhis ve tedavi bildiren tüm belgeler, medikal araçların patent çevirileri, tanıtım broşürleri, klinik raporlar, sağlık sektörüne ait tanıtım amaçlı yazılar, üniversite ve sağlık yayınlarındaki tıbbi makaleler ve araştırma yazıları, medikal araç gereçlerin kullanım kılavuzları medikal tercümenin genişletilmiş olarak çeviri alanlarındandır.

Tıbbi tercüme ve medikal çevirileri yüksek bir uzmanlık seviyesi gerektirir ve yalnızca uygun yeterliğe sahip çevirmenlerce yapılmalıdır.

Tıbbi - Medikal Çeviri Deneyim ve Uzmanlığımız

Karanfil Tercüme Bürosu,uzman akademisyen tercümanlarıyla sağlık sektöründe hizmet veren tüm özel ve kamu kuruluşlarının, hastanelerin, ilaç firmalarının, ve tıbbi/medikal sektöründe hizmet veren tüm şirketlerin tıbbi raporlarını, sözleşmelerini, teknik şartnamelerini, sertifikalarını, ihale dokümanlarını, faaliyet ve analiz raporlarını, medikal araç-gereç kataloglarını, kullanım kılavuzlarını ve her türlü  tıbbi çeviri evraklarını 20 yılı aşkın tecrübesi ile eksiksiz ve kusursuz olarak tercüme etmektedir.

İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca başta olmak üzere 20’yi aşkın dilde, çok geniş bir yelpazede tıbbi-medikal tercüme hizmetleri veriyoruz.

 • Tıbbi makaleler, raporlar ve belgeler
 • Tıp alanındaki tezler, sunumlar, özetler ve Epikriz raporu
 • Tıp alanındaki cihazların kullanım kılavuzları, teknik belgeleri ve dokümanları
 • İlaçların kullanım rehberleri, prospektüsler ve tanıtım broşürleri
 • Sağlık sigortası alanındaki tüm belgeler, sözleşmeler ve diğer metinler
 • Hastane belgeleri ve laboratuvar testleri
 • Sağlık alanında pazarlamaya yönelik tüm metinler, yazılı ve görsel içerikler
 • Tıbbi yazılımlar ve web siteleri
 • Sağlık konulu konferansların ses ve görüntü kayıtlarının deşifresi ve tercümesi
Tıbbi-Medikal Tercüme Fiyatları

Tıbbi-medikal tercüme fiyatlarını belirleyen çeşitli faktörler vardır. Tercüme için gönderdiğiniz evrak proje koordinatlerimizce incelenerek çeviri dili ve tıbbi uzmanlık alanına göre fiyatlandırılır ve teslim süresi belirlenir. Fiyat teklifimizi onaylamanızın ardından çeviriye başlanır ve belirtilen sürede tercümeniz teslim edilir.

Başta sağlık raporlarınız olmak üzere diğer mahremiyet içeren tıbbi tercüme evraklarınız, gizlilik prensibimiz gereği kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Tıbbi-medikal tercüme konusunda fiyat teklifi ve danışmanlık almak için bize ulaşın.

Teklif Formunu Doldurunuz:

Çevirisini yapmak istediğiniz dökümanınızı forma ekleyiniz ve detayları mesaj kısmına yazınız. Birden fazla veya 10MB büyük bir dökümana sahipseniz lütfen karanfilankara@gmail.com adresine gönderim sağlayınız.

  Diğer Hizmetler