Çankaya, Ankara
Hakkımızda

Karanfil Tercümeyi Keşfedin

Vizyonumuz

360 Derece Dil Hizmetleri

Karanfil Tercüme kurulduğu 1994 yılından bu yana; standart bir çeviri bürosundan öte, müşterilerine 360 derece Dil Hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir. 360 derece Dil Hizmetleri çerçevesinde yürütülen bir proje; söz konusu işin kaynak dilden hedef dile tercümesine ilaveten: Çeviri öncesi inceleme (içerik ve dil bilgisi bakımında) Çeviri süresince gereli durumlarda müşteri ile etkileşim Çeviri sonrası redaksiyon Teslimat sonrası taleplerin yerine getirilmesi Hizmetlerini içerir. Bu sayede, Karanfil Tercüme tarafından teslim edilen tüm çeviri projeleri müşterilerimiz tarafından ek bir kontrol süreci gerekmeksizin kullanıma hazır hale gelir. Yeniliğe açık, dinamik ve yaratıcı yapısı ile Karanfil Tercüme sadece sektöründe en iyi olmayı değil aynı zamanda sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Kalitesinden Asla Ödün Vermez

Sektörün önde gelen yeminli tercümanlarından Meryem Yiğit tarafından kurulan Karanfil Tercüme, kalitesinden asla ödün vermez. Bu amaçla; Karanfil Tercüme sadece tecrübeli, alanlarında uzman ve sertifikalı tercümanlarla çalışır. Müşterilerimizde tarafımıza iletilen projeler öncelikle konu ve içeriği bakımından tasnif edilip, konusunda uzman çevirmenlere iletilir. Çevirmenlerden gelen çeviriler 360 derece Dil Hizmeti ilkesi çerçevesinde; Kontrol ve Redaksiyon sürecinden geçer Kaynak belge ile format uygunluğu sağlanır Müşterinin incelemesi için teslimi sağlanır Müşteriden gelen geri bildirimler dikkate alınır Ve çevirinin son hali, eksiksiz olarak müşteriye teslim edilir Yukarıda belirtilen tüm süreçler, müşteri ile anlaşmaya varılmış olan teslim süresi dâhilinde gerçekleşir ve proje müşteriye taahhüt edilen tarihte iletilir.

Ücret Politikamız

En Uygun Fiyatları Sunar

Karanfil Tercüme müşterilerine, kalitesinden asla ödün vermeden en uygun fiyatları sunar. Yazılı çevirilerde fiyatlandırma şu şekilde yapılmaktadır: Boşluksuz 1.000 karakter X birim fiyatı* (* birim fiyat hedef dile göre farklılık göstermektedir) Tarafımıza gerek çevrim içi olarak gerekse elden teslim edeceğiniz her nevi belgenin öncelikle boşluksuz karakter sayımı yapılır. Bu sayımı sonucu elde edilen rakam da çevirinin yapılacağı hedef dile göre söz konusu hedef dilin birim fiyat ile çarpılır ve toplam ücret elde edilir. Belgelerinizi tarafımıza dilediğiniz formatta (WORD, PDF, PowerPoint, Excel, JPEG, Basılı olarak vs.) iletebilir ve yine çeviriyi de dilediğiniz formatta talep edebilirsiniz. Fiyatlandırmada değerlendirmeye alınacak diğer unsurlar ise içerik ve teslim süresidir. Sözlü (Ardıl / Simultane) Çevirilerde Fiyatlandırma Sözlü çevirilerde fiyatlandırma gün bazında yapılmaktadır. Çevirinin ardıl veya simultane niteliğine ve hangi dilde yapılacağına bağlı olarak fiyatlarımız çevirmen/gün olarak sunulur. Simultane tercüme için ekipman tedariki ve kurulumu hizmetimizde mevcut olup, bu hizmet için proje bazında ayrıca fiyatlandırma yapılır.

Neden KARANFİL ?

A dan Z’ye Bütüncül Bir İş Olarak Ele Alır

Çünkü; Karanfil Tercüme 360 derece Dil Hizmeti ilkesi ile çeviri projelerini A dan Z’ye bütüncül bir iş olarak ele alır ve her yönü ile eksiksiz bir hizmet sunar. Karanfil Tercüme sadece Serbest Çevirmen ile Müşteri arasındaki süreci yöneten bir firma değildir. İşletmenlerinin, aynı zamanda deneyimli yeminli tercüman olmalarından dolayı projeler ya bu çevirmenler tarafından yapılmakta ya da serbest çevirmenler tarafından iletilen çeviriler, firma içinde tizizlikle kontrol edilip, eksiksiz olarak teslim edilmektedir. Karanfil Tercüme ile ister e-mail, ister whatsapp isterseniz de telefon üzerinden iletişim kurduğunuzda, muhattabınız her zaman işletmenler olacaktır. Bu sayede gerek fiyat ve süre gerekse çeviri hizmetine ilişkin herhangi bir talep ve/veya bilgi isteğiniz anında cevaplanacaktır. Karanfil Tercüme 1994 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile sadece deneyimli, konusunda uzman ve profesyonel çevirmenlerle çalışır. Karanfil Tercüme sadece yurt içinde değil yurt dışında da profesyonel çevirmenle çalışır ve özel uzmanlık gerektiren çapraz dil projelerinizde de en uygun çözümleri sunar.