Web Sitesi Tercümesi

web sitesiKaranfil Tercüme, profesyonel tercüman kadrosuyla Web sitenizin için arzuladığınız tüm dillerde uygun fiyatlarla tercüme ve web danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Uzman tercümanlarımız sayısız firmanın kurumsal web site tercümesine imza atarken, arka planda yazılım alanında da kendi web sitelerini ve SEO çalışmalarını yapabilen bir kurucu kadroya sahip olmanın destek ve güvenilirliğiyle yanınızdayız.

Bizim internet dünyasında da en çok tercih edilen tercüme firması olmamızı sağlayan özelliğimiz, web sitenizin kaynak dildeki aslına ve bütünlüğüne uygun hazırlanmış profesyonel çevirilerimiz kadar, sürekli kendini yenileyen bilişim alanındaki yetkin çalışanlarının da özel desteğidir. Öyle ki  desteğimiz, her sayfanın en çok aranacak SEO kelimeleri içinde özenli bir analiz yapılabilmekte,  web uygulayıcınıza her dilde en kaliteli aranma hizmetini sunmasını sağlayabilmektedir.

Web sitenizin istediğiniz dilde profesyonel tercümesi yapılıp teslim edilmesi ve çevirilerinizin web uzmanınız tarafından sayfalara yerleştirilmesi sonrasında da yeni dildeki web siteniz, yetkin yeminli tercümanlarımız tarafından özenle kontrol edilerek son bir redaksiyon sürecinden geçecektir. Global dünyanın artık olmazsa olmazı ,bizim için ise dünyaya açılan kimlik kartlarınız sayılan web siteniz, artık emin ellerde ve sürekli yenilenen ve bizim için hiç kapanmayacak özel bir işbirliğidir.

Hızlı Erişim