Simultane & Ardıl Tercüme

Sözlü, Simultane ,Ardıl TercümeTercüman dilden dile geçişin olduğu her alanda adeta bir iletişim köprüsüdür.  Karanfil tercüme, sözlü çeviri hizmetini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre,  profesyonel ve alanında uzman çevirmenler tarafından uzun yıllardır karşılamakta ve bu önemli sektörün temel taşlarından biri olmanın sessiz gururunu yaşamaktadır.

 

Simultane Tercüme

Sözlü çevirinin gerçek zamanlı hali olan Simultane Tercüme;  her iki dilde de uzman bir çevirmenin bir iletişim ağı aracılığı ile katılımcılarının ağzından çıkanları dinleyicilerin dilinde aktarmaya ve/veya onların söylediklerini de karşı tarafa eksiksiz ve doğru aktarabilme işlemidir.

Ardıl Tercüme 

Genellikle masa başı toplantılar ve/veya ikili görüşmelerde eşlik formatı ile ardıl sözlü çeviri hizmeti de sağlanabilmektedir.

Yalnız iyi bir dil bilgisinin yanında güçlü bir iletişim yeteneği gerektiren sözlü ve ardıl tercüme hizmetlerimiz, Karanfil Tercümenin uzun yıllara dayanan deneyim ve değişmez prensipleri doğrultusunda şekillenmiştir. Bu amaçla işinizin kalitesinden ve sürekliliğinden ödün vermemeniz için diksiyon ve konuşma dinamiği açısından ancak kendini geliştirmiş uzman kişiler tarafından sözlü ve ardıl tercüme hizmetlerimiz profesyonel olarak sağlanmaktadır.

Hızlı Erişim