Kızılay Tercüme Bürosu

KaranfilTercüme

HAKKIMIZDA

 Karanfil Tercüme Bürosu, 1994 den bu yana elde etmiş olduğu deneyimi ve bilgi birikimini hizmetlerine yansıtarak, tecrübeli ve konularında uzman tercüman-mütercim kadrosu ile hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çeviri hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Yıllardan beri sürekli kendisiyle yarışarak en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.

17 yıldır sektörün içinde olmamızın verdiği bir takım avantajları müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Her dilde tercümeyi aynı günde müşterilerimize en kaliteli hizmetle ulaştırma çabasındayız. Öğrencilere, üniversite görevlilerine, akademisyenlere çevirilerinde indirim uyguluyoruz. Her konuda binlerce sayfa tercüme yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz, işinizin sorumluluğunun bilincindeyiz.

AVANTAJLARIMIZ

 Hizmetlerimize olan güveniniz bizi her geçen gün daha iyisini en iyisini yapmaya teşvik etti.

Her gün kendimizle yarışıyoruz. Sizlere en süratli ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Gizlilik taahhüdü, Zamanında teslim taahhüdü, tüm dillerde noter yeminli tercüme, tercüme edilen belgelerin elektronik ortamda veya kağıt ortamında yayınlanması…

Teknik Çevirilerİleri teknolojik altyapı: Trados, Wordfast, De javu, CAT yazılım programları ile günlük çeviri kapasitemizi iki katına çıkardık.

17 yıldır sektörün içinde olmamızın verdiği bir takım avantajları müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Her dilde tercümeyi aynı günde müşterilerimize en kaliteli hizmetle ulaştırma çabasındayız. Öğrencilere, üniversite görevlilerine, akademisyenlere çevirilerinde %15 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca sürekli çalıştığımız firmaların çevirileri de bu indirim kapsamındadır..

Hızlı Erişim